Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Vrem șă te cunoaștem dacă:

  • ești o persoană serioasăpunctuală și onestă
  • ești o persoană orientată spre rezultate și urmărești depășirea proprilor limite
  • ești o persoană dinamicăoptimistă și vezi mereu partea plină a paharului
  • ești o persoană perseverentă cu bune abilități de comunicare și negociere
  • îți place să muncești într-un ritm dinamic, atât la birou cât și pe teren
  • deții permis de conducere
  • iar succesul este unul dintre obiectivele tale

Dacă împreună formăm o echipă, vei avea următoarele responsabilități:

  • Prospectarea pieței imobiliare
  • Dezvoltarea și actualizare constantă a portofoliului de proprietăți
  • Dezvoltarea și gestionarea eficientă a portofoliului de clienți
  • Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții
  • Promovarea și publicarea proprietăților din portofoliul personal
  • Organizarea și programarea întâlnirilor cu clienții
  • Vizionarea proprietăților în mod individual și împreună cu clienții
  • Identificarea și soluționarea nevoilor clienților
  • Optimizarea tranzacției imobiliare
  • Închiderea tranzacților imobiliare

Beneficiile de care vei avea parte:

  • program de lucru flexibil
  • venituri direct proporționale cu rezultatele obținute
  • comisioane pasive
  • bonus-uri lunare / trimestriale / anuale
  • birou propriu
  • telefon mobil
  • portofoliu independent

"Alege-ți un job pe care să îl iubești și nu va trebui să muncești nici o zi în toată viața ta."

  • Interviu online
  • Aveți experiență în acest domeniu ?
  • Ce considerați că vă recomandă pentru acest domeniu ?