Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Gheorgheni; Târgu Secuiesc

Se recruteaza si din

Miercurea Ciuc, Sfântu Gheorghe

CANDIDATUL IDEAL:

- studii :absolvent studii medii/superioare;
- experienta de minimum 2 ani intr-o functie similara.< piata mezeluri >
- disponibilitate la deplasari zilnice in zona alocata;
-capacitate de planificare,alocare resurse,implementare,organizare, in sensul atingerii obiectivelor stabilite;
-abilitati organizatorice,de negociere,planificare si comunicare;
- onestitate si autodisciplinat-capabil sa lucreze independent in teren;
- responsabil si cu o atitudine proactiva;

- permis de conducere categoria B

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-identificarea si activarea clientilor din zona alocata
-identificarea,oportunitatilor de dezvoltare a afacerii
-implicarea directa in cresterea prezentei produselor companiei in magazine si asigurarea unei acoperiri optime;
-coordonarea si monitorizarea modului de implementare a strategiei de vanzare stabilita pt. fiecare canal de distributie,in vederea indeplinirii obiectivelor de vanzari stabilite pe termen scurt, mediu si lung(target,cota de piata);
-asigurarea realizarii platilor si a incasarilor in termenele de plata stabilite contractual;
-asigura transmiterea informatiilor din companie in teritoriu si din teritoriu spre companie;
-raspunde de realizarea indicatorilor specifici de performanta si de realizarea obiectivelor lunare stabilite de conducere;
-previzioneaza,planifica, organizeaza, coordoneaza si evalueaza permanent toate activitatile specifice de vanzari pe regiunea alocata.
-ridica si transmite datele de vanzari ale zonei,informeaza prin raportare scrisa punctual si la termenele cerute,activitatile derulate in piata,rezultatele obtinute.
- implementeaza si respecta procedurile companiei,inclusiv cele referitoare la disciplina financiara.