Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

SC ADMIS SRL este una dintre companiile locale de vanzari din Ploiesti , pe canalul HoReCa
Garantam pentru calitatea produselor distribuite, precum: Unilever Food Solution, Dr. Oetker. MGC Topoloveni, Cyrom ,

Candidatul ideal

- studii medii/superioare;
- minim 1 an de experienta intr-un post de agent de vanzari, experienta HoReCa constituie avantaj;
- siguranta de sine;
- capacitate de convingere, de persuasiune;
- insistenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;
- bune capacitati de comunicare;
- responsabilitate, constiinciozitate;
- permis auto categoria B.

Descrierea jobului

- vanzarea produselor din portofoliul companiei catre clientii alocati (Prahova, Dambovita), cu respectarea criteriilor de performanta:
- vanzarea catre toti clientii,
- vanzarea intregii game de produse a societatii,
- incasarea in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti,
- respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte;
- asigurarea conditiilor optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare la raft, etc) pentru produsele societatii.

Beneficii:
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.).

Dacă sunteți interesat, va rugăm sa trimiteți CV-ul dumneavoastră la office admislogistic . ro
Telefon intre orele 08:30-16:30

  • Interviu online
  • admislogistic. ro - transmiterea cv-uri