Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL:
Minim 2 ani experienta in vanzari directe - avantaj experienta in domeniul FMCG
Studii medii (studiile superioare prezinta avantaj).
Bune abilitati de comunicare, negociere, planificare a activitatii zilnice.
Persoana pasionata de vanzari, dinamica, responsabila, integra, orientata catre client si atingerea obiectivelor
Posesor de carnet de conducator auto categoria B, fara evenimente limba maghiara constituie un avantaj (major)

RESPONSABILITATI:
Viziteaza constant clientii de pe zona sa si preia comenzile de marfa respectand rutingul stabilit
Responsabil pentru dezvoltarea retelei de clienti pe zona sa
Analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar.
Utilizeaza materialele promotionale in mod eficient pentru cresterea volumului de vanzari si promovarea imaginii brandului
Implementeaza promotiile, programele/actiunile de trade marketing, respectand regulile de desfasurare a acestora, monitorizeaza si raporteaza rezultatele obtinute

BENEFICII:
Pachet salarial motivant bazat pe indicatori de performanta.
Masina de serviciu si telefon mobil
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes.