Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

Persoane cu studii superioare
Experienţă în vânzări şi marketing (experienta in vanzari directe reprezinta un beneficiu!)
Persoane entuziaste, creative, automotivate
Abilităţi puternice de socializare, de relaţionare
Cunostinte de utilizare pachet Microsoft office
Optimism, spontaneitate si ambitie
Abilitati de comunicare
Prezentari si public speaking
Dornic de a acumula noi cunostinte
Disponibil la deplasari
Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului:

Achizitie de clienti noi
Vanzare directa a produselor companiei
Urmareste atingerea targetelor de vanzari cantitative si calitative.
Intocmeste rapoarte electronice de vanzare lunare/ trimestriale/ la cerere.
Obisnuit sa lucreze pe baza de planuri de vizita, sa intocmeasca rapoarte de vizita si sa continue actiunile pana la finalizarea proiectelor.
Aptitudini de comunicare, abilitati de negociere, putere de convingere, flexibilitate in functie de cerintele si tipologia clientului.
Perseverenta si orientare spre rezultate.
Obtinerea de rezultate utilizand eficient resursele alocate.

Ce oferim:

Salariu fix + comision, cu bonusuri peste medie pentru realizarea vanzarilor
O echipa tanara si foarte primitoare
Sanse maxime de promovare si afirmare
Toate ustensilele de lucru necesare
Dezvoltare profesionala si personala in cadrul echipei
Traininguri si calatorii atat in tara cat si peste hotare.

Descrierea companiei:

Feelters Systems este importator unic al produselor de filtrare si tratare a apei pentru sectorul rezidential si anume RainSoft - companie a caror produse sunt fabricate Statele Unite.
Produsele RainSoft au o garantie pe viata data de producator ceea ce face ca produsul nostru sa fie unic pe piata din Romania.
Pe partea comerciala inchiriaza sisteme de puficarea a apei pentru companii oferind solutii optimizate, eficientizand astfel costurile si managementul furnizarii de apa.
Cautam oameni capabili, dedicati, seriosi, dispusi sa invete repede, deschisi sa se alature echipei noastre.
Oferim beneficii si salarii atractive pentru oamenii care doresc sa faca performanta!