Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Constanța; Piatra Neamț; Miercurea Ciuc; Slatina; Râmnicu Vâlcea; ...mai multe

Cerinte:

- Posesor permis de conducere categoria B
- Disponibil pentru program 8 ore/zi
- Bune abilitati de comunicare, negociere si gestionare a situatiilor neprevazute
- Persoana organizata si atenta la detalii
- Cunostinte utilizare PC

Responsabilitati principale:

- Colecteaza debite pe cale amiabila prin contactarea debitorilor direct la domiciliile acestora
- Negociaza termene ferme de plata
- Identifica solutii optime de plata
- Monitorizeaza si actualizeaza sistemul de date pe baza informatiilor nou obtinute ca urmare a investigatiilor intreprinse

Descrierea companiei:

Top Factoring este unul dintre liderii pietei autohtone de servicii financiare. Avantajul nostru competitiv consta in asigurarea unui management inteligent al creantelor neincasate, prin colectarea de o maniera corecta a debitelor, atat de la persoane fizice, cat si de la companii. Referitor la aria geografica, avem capacitatea de a actiona pe tot cuprinsul Romaniei si in alte 24 de tari europene. Alaturandu-va echipei Top Factoring veti beneficia de un mediu de lucru profesionist si de sansa dezvoltarii durabile a carierei.