Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț; Focșani; Buzău

Se recruteaza si din

Roman, Râmnicu Sărat, Târgu Neamț, Mărășești, Bicaz

Cerinte:

- Persoana dinamica, organizata si orientata catre rezultate

- Bune abilitati de comunicare, negociere si adaptare la diverse tipologii de oameni

- Posesor permis de conducere categoria B

- Disponibil pentru program 8 ore/zi

- Cunostinte utilizare PC (Word, Excel si Internet)

Responsabilitati principale:

- Colecteaza debite pe cale amiabila prin contactarea persoanelor cu datorii direct la adresa de domiciliu a acestora
- Negociaza termene ferme de plata
- Identifica solutii optime de plata
- Monitorizeaza si actualizeaza sistemul de date pe baza informatiilor nou obtinute ca urmare a vizitelor intreprinse

Iti oferim:

- Salariu fix si bonusuri lunare

- Telefon mobil de serviciu

- Program de lucru flexibil

- Bonuri de masa

- Asigurare de viata

- Asigurare de sanatate privata

- Programe de training de specialitate

- Evenimente interactive cu echipa (Team Building-uri, Petreceri de Craciun)

- Mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare