Detalii loc de munca

4.2

Analist servicii clienți - Clinică medicală

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu , Română - Mediu
Adresa
Posturi disponibile
1

Echipa noastră de Call Center este formată din tineri plini de viață, amabili și prietenoși.

Ti-ar plăcea să vorbești la telefon și să oferi informații utile pacienților noștri?

Dacă vrei să fii noul nostru coleg și ești înțelegător, rabdător și serviabil, te așteptăm cu brațele deschise!

Ne dorim să știi să scrii și să vorbești corect limba română, să fii amabil și să te integrezi rapid în grupul nostru de prieteni.

Noi lucrăm de luni până vineri la sediul central din București, beneficiem de servicii medicale și masă zilnică. Totuși, ne menținem în formă pentru că avem acces la sala de fitness și la saună, ambele chiar în incinta sediului nostru!

Sună atractiv? Așteptăm cu drag să te cunoaștem, dar mai întâi trebuie să ne trimiți CV-ul tău actualizat.

CANDIDATUL IDEAL:

- Persoană dinamică și responsabilă;
- Abilități de comunicare, empatie;
- Rezistență la stres;
- Orientare către client;
- Cunoștinte bune de limba română și ușurintă în exprimare;
- Cunoștinte operare PC;
- Abilități de organizare;
- Cunoștințele medicale reprezintă un avantaj;
- Experiența anterioară pe un post similar reprezintă un avantaj.

RESPONSABILITĂȚI:

- Preluarea apelurilor și intermedierea solicitărilor dintre pacienți și clinicile noastre;
- Identificarea nevoilor clienților și asigurarea suportului telefonic/prin e-mail atât clienților/pacienților care beneficiază de serviciile medicale oferite de clinică, cât și cadrelor medicale din centre;
- Promovarea și oferirea de informații cu privire la produsele și serviciile companiei;
- Preluarea și soluționarea sesizărilor pacienților.

BENEFICII:

- Mediu de lucru profesionist;
- Echipă tânără și dinamică;
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Pachet salarial motivant;
- Masă de prânz asigurată;
- Asigurare medicală;
- Acces gratuit la sala de fitness.