Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Decebal, București

Ne dorim in echipa noastra persoane pasionate de turism, motivate sa invete, dornice de noi provocari, consecvente si pregatite sa isi testeze si depaseasca limitele.
Daca ai studii in domeniul turismului, cunostinte de limba engleza, experienta minima in call center si lucrul cu clientii, energie pozitiva si abilitati de persuasiune si vanzare, asteptam cv-ul tau!

Descrierea jobului:

- Preluarea clientilor care suna in call center

- Asistenta pre si post-vanzare

- Efectuarea de rezervari pe site-ul companiei

- Asistarea clientilor la efectuarea check-in-ului online

- Promovarea produselor si ghidarea clientului catre cea mai buna varianta de calatorie

- Urmarirea platilor efectuate de clienti in vederea emiterii documentelor de calatorie

Beneficii:

- Pachet salarial motivant

- Platforma de beneficii, Benefit Online

- Asigurare medicala privata

- Bonusuri in functie de rezultate

-Oportunitati reale de dezvoltare profesionala

-Traininguri de specialitate

Vola. ro este cea mai mare agenţie de turism online din România, având, încă de la înfiinţare, o dinamică explozivă, atât ca cifră de afaceri, cât şi ca număr de angajaţi şi clienţi. Deservim persoane fizice sau companii, oferind servicii complete de turism: bilete de avion de linie şi low-cost, rezervări hoteluri, city break-uri, vacanţe, asigurări medicale de călătorie şi servicii de rent-a-car.