Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brăila

Se recruteaza si din

Brăila

Lasa-ne pe noi sa te ajutam sa evoluezi profesional!

Te-ai saturat sa mergi la interviuri si sa fii respins doar pentru ca nu ai experienta in domeniu, sau pentru ca nu indeplinesti conditiile de varsta?
Toate aceste prejudecati se opresc aici, pentru ca noi dorim sa te sustinem si credem ca meriti sansa sa te afirmi din punct de vedere profesional!
Tu trebuie doar sa iti doresti, de restul ne ocupam noi!

De ce sa ne alegi ?

place sa investim in oameni din toate punctele de vedere!

De aceea iti oferim training specializat, pentru ca tu sa fii pregatit/a in momentul inceperii job-ului, iar colegii de echipa te vor ajuta oferindu-ti sfaturi. :)

doresti stabilitate financiara ?

Stim cat este de importanta pentru tine siguranta financiara si tocmai de aceea iti oferim contract de munca pe perioada nedeterminata si salariu fix + bonus in urma performantelor, iar in fiecare zi tu vei sti exact ce salariu ai in urma vanzarilor.

cat de mult conteaza sa fii motivat/a si sa nu devii “mecanic” in ceea ce faci!

Ne place sa incurajam competitivitatea atat cea de grup cat si individuala; si pentru asta organizam atat saptamanal cat si lunar concursuri unde poti castiga diferite produse.

place sa invatam si sa ne distram!

Consideram ca este foarte important sa imbinam utilul cu placutul, tocmai de aceea periodic organizam team building-uri in urma carora tu iti vei imbunatati abilitatile si iti vei descoperi altele noi, in timp ce iti vei cunoaste mult mai bine colegii si te vei distra alaturi de ei.

familia si relatiile!

Acordam atentie vietii tale personale si de aceea job-ul, part-time (6:30 h) iti va oferi posibilitatea sa te bucuri de fiecare dupa amiaza si weekend alaturi de familie si prieteni.

Cum ne dorim sa fii tu?

Ne dorim ca tu sa fii o persoana punctuala si responsabila in tot ceea ce faci.
Ne plac oamenii care nu se satura sa vorbeasca la telefon si care sunt deschisi mereu sa primeasca feedback.
Pentru ca noi suntem o echipa sociabila, zambareata si pasionata de ceea ce face, ne dorim ca si tu sa fii la fel.

Ce responsabilitati vei avea tu ?

Va trebui sa pui in aplicare cunostintele acumulate pe parcursul training-urilor si sa vinzi produse/servicii prin intermediul telefonului.
Va trebui sa fii clar si coerent in exprimare, astfel incat fiecare client sa fie multumit de serviciile oferite.
Deasemenea ne dorim sa respecti regulamentul interior al companiei si regulamentul transmis de catre superior.

Esti pregati/a sa te alaturi echipei noastre?