Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica?

Ai entuziasm si energie?

Esti ambitios si dornic de afirmare?

Vrei să câștigi în următorul an o medie de 4000 lei pe lună?

Te invitam alaturi de noi, sa cunosti echipa noastra.

Descrierea jobului:

Dezvoltarea metodelor personale de vânzări;

Atingerea obiectivelor de vânzări;

Suport tehnic și informațional clienților;

Comunicarea cu clienții potențiali și dezvoltarea relațiilor de afaceri cu aceștia;Ai posibilitatea sa te integrezi intr-un mediu de lucru profesionist !

Candidatul ideal:  -Persoana ambitioasa, cu initiativa, orientata catre rezultate, pozitiva, dinamica, organizata,dorință de învățare si cu putere de convingere

Necesita abilitati de comunicare, relationare, planificare, negociere, asimilare rapida de informatii

Sa fie o persoana placuta si sociabila pentru ca va interactiona cu clientii si partenerii companiei

Abilități excelente de comunicare, putere de convingere și negociereEsti punctual/a, responsabil/a si orientat/a spre rezultate cat mai buneEsti interesat/a sa inveti lucruri noi si sa te dezvolti profesional.

Beneficii:SALARIU 2500 NET + COMISION + BONUSURI DE PERFORMANTA

PROGRAM DE LUCRU : LUNI-VINERI-9:30 -18:30 ;

PAUZA 12:30- 13:30 si 16:00 -16 :20;

CONTRACT INDIVIDUAL NEDETERMINAT DE MUNCĂ 8h/zi;

TELEFON DE SERVICIU;

POSIBILITATE DE PROMOVARE + CURSURI DE PERFECTIONARE;

TRAINING-URI DE SPECIALITATE GRATUITE ÎN ȚARA ȘI ÎN AFARĂ ȚĂRII;

"Experiența nu reprezintă un ‘must have’, trebuie doar să ai o atitudine pozitivă și o dorință continuă de a învăța. Invătăm experimentand, suntem proactivi si cautam mereu idei ‘’out of the box’’ si solutii noi pentru a ajunge la performanta"