Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua București-Ploiești, București

Candidatul ideal

Ne marim echipa! Cautam persoane dornice sa aiba un loc de munca stabil, interesate sa lucreze in domeniul financiar-bancar. Daca vrei să faci parte dintr-o echipă tanara si profesionista, așteptam cu drag aplicatia ta.

Ne asteptam sa gasim la viitorul nostru coleg :

- Personalitate dinamica.

- Abilitati de comunicare si orientare catre client.

- Capacitate de concentrare.

- Capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

In cateva cuvinte, responsabilitatile tale vor fi:

- Asigurarea suportului necesar clientilor Credius.

- Rezolvarea solicitarilor clientilor, colaborand strans cu celelalte departamente implicate pe flux.

- Promovarea produselor companiei.

Printre beneficiile noului nostru coleg enumeram:

- Bonusuri de performanta.

- Abonament servicii medicale.

- Transport asigurat de la metrou.

- Pachet salarial de 1500 lei net, in functie de experienta.

- Posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala.

  • Interviu online
  • Care este obiectivul dumneavoastra profesional pe termen scurt?
  • Care este cea mai importanta calitate a dumneavoastra si de ce o considerati atat de importanta?
  • Va rugam sa specificati care sunt pretentiile dumneavoastra salariale.