Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Smartree Romania recruteaza Agent back-office, pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala din domeniul telecom.

Responsabilitati:

- Ofera informatii de inalta calitate clientilor cu care interactioneaza;

- Contribuie activ in vederea indeplinirii obiectivelor compartimentului respectand standardele de calitate;

- Preia, inregistraza si solutioneaza conform termenelor si conditiilor stabilite in procedurile de lucru sesizarile/reclamatiile transmise de catre clienti prin posta electronica.

Cerinte:

- Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);

- Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office;

- Abilitati de comunicare;

- Persoana organizata, comunicativa, cu spirit de initiativa;

- Capacitate de analiza, sinteza si oferirea de solutii optime.

Pachet salarial:

- Pachetul salarial include: training platit, parte fixa motivanta, bonuri de masa si sistem de bonusare, in functie de obiectivele de performanta.