Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1250 €

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (România, Republica Moldova , Polonia) angajează:

“Agent Aprovizionare / Agent Logistica"

Oferim:
- Salariulei net in dependenta de experienta;
- Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
- Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
- Posibilitatea de a creste in cariera;
- Grafic de munca, de luni pina vineri, de la 8:30-17:30.

Responsabilitati:

-Negociază prețurile cu transportatorii;

-Gestionează cu procesul de certificare a produselor;

-Obține autorizațiile de import (veterinare și fitosanitare);

-Organizează și gestionează cu procesul de devamare a mărfurilor;

-Organizează și gestionează cu procesul de transportare a mărfurilor;

-Menține relațiile cu furnizorii, cu privire la achitări, livrări, contracte, termeni de plată și negocierea prețurilor;

-Primește comenzile de marfă de la Managerii de Proiect și transmite comenzile la furnizori.

Cerinte fata de candidat:
- Sa cunoasca engleza la nivel avansat;
- Rezistenta la stres cauzate de insuficienta de timp, situatii neprevazute, situatii de conflict;
- Persoana activa.

Trimite CV-ul acum!

  • Interviu online
  • Care sunt calitatile DVS ce va recomanda pentru acest job?
  • De ce ati aplicat pentru acest job?