AGENT SUPORT CLIENTI (limba FR / ES / IT / DE)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă

Adresa/ adresele jobului

Pentru clientul nostru, companie de succes din Sibiu ce dezvolta un proiect propriu in domeniul travel, anuntam selectia pentru pozitia de AGENT SUPORT CLIENTI

Responsabilitati:

Acordarea de suport telefonic, email si chat pentru clientii din strainatate ce utilizeaza platforma companiei

Efectuarea de rezervari, modificari de rezervari, acordarea de detalii suplimentare despre oferte / servicii.

Cerinte:

Persoana responsabila, serioasa, capabila sa lucreze autonom

Foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare cu clientii, atat la telefon cat si pe mail/chat

Foarte bune abilitati de utilizare si scriere la calculator

Limba engleza + orice alta limba de circulatie europeana (franceza, spaniola, italiana, germana, etc) la nivel avansat

Se ofera:

Salariu atractiv

Sediul companiei este in zona Calea Dumbravii / Mihai Viteazu

Program de lucru normal de 8h, in doua schimburi alternativ saptamanal

Mediu de lucru placut, nestresant