Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

15 Strada Matei Voievod, București

Noul membru al echipei noastre va avea urmatoarele responsabilitati:
• Documentarea specificatiilor produselor prezentate pe site-ul . Domeniile vor fi jucarii, materiale didactice folosind ca surse de informatii motoare cautare, cataloage tiparite, site-uri producatori, importatori.
• Gestionarea comenzilor - contactarea telefonica a clientului apoi transmiterea ei catre depozit). Platforma exista, nu necesita cunostinte de programare web. Cunostintele necesare sunt de utilizare a calculatorului.
• Participarea la targuri specifice ( babyexpo/kidextarguri/an)
• Mentinerea legaturii cu furnizorii

Cerinte

• Studii superioare in curs sau absolvite
• Cunostinte de contabilitate primara
• Cunostinte de utilizare PC (Microsoft Office, Windows)
• Abilitati de comunicare dezvoltate
• Spirit de initiativa
• Abilitati de multi-tasking
• Orientare spre rezultate
• Abilitati de planificare si organizare dezvoltate

Oferta (bonusuri, beneficii)

• Pachet salarial atractiv
• Oportunitati de dezvoltare
• Mediu de lucru placut

  • Interviu online
  • Scrieti cateva fraze pentru promovarea produselor educlass
  • Care este un nivel salarial multumitor