Administrator tehnic constructii

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul farmaceutic: Administrator tehnic constructii si utilitati.

Responsabilitati:

-Gestionarea si supervizarea activitatilor de constructii si mentenanta a cladirilor si terenului aferent, pe care le efectueaza împreuna cu personalul din subordine;
-Solicitarea ofertelor pentru contractele cu furnizorii de materiale si a serviciilor specifice domeniului sau de activitate.
Cerinte
-Studii superioare sau medii in domeniul constructiilor;
-Experienta minim 5 ani in constructii;
-Experienta in coordonarea activitatii unei echipe de constructori;
-Experienta în obtinerea si prezentarea celor mai avantajoase oferte de materiale si servicii specifice domeniului de activitate;
-Cunostinte de operare pe calculator (Microsoft Office).

Beneficii Oferite
- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru tanar si dinamic .