Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

 Administrarea site-ului companiei in platforma PRESTASHOP.

 Promovarea imaginii companiei in mediul online.

Identificarea noilor oportunitati de dezvoltare a companiei/produselor/promotiilor in mediul online.

Optimizare site pentru o mai buna vizibilitate in motoarele de cautare.

Administrare conturi retele  de socializare.

Redactare de newsletter.

Candidatul ideal:

 Cautam o fata tanara, serioasa sa ne ajute la administrarea siteului.

 Experienta in utilizarea platformei PRESTASHOP - nivel mediu sau avansat.

 Creativitate, flexibilitate si originalitate, atentie la detalii si interes pentru calitate.

 Limba engleza nivel mediu/avansat.

Acceptam si contract de colaborare (part time).

Deci, daca indeplinesti conditiile de mai sus, te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

  • Interviu online
  • In ce zona locuiti?
  • Cunoasteti platforma PrestaShop? La ce nivel?
  • De ce credeti ca sunteti potrivita pentru acest post?