Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Scopul postului este acela de a implementa, administra  si coordona sistemele si aplicatiile IT interne RBC (CRM, ERP, BI etc.).

Responsabilitati

  • Gestioneaza relatia cu furnizorii solutiilor IT implementate in cadrul RBC
  • Coordoneaza activitatile legate de implementarea/dezvoltarea si mentenanta sistemelor IT/ERP, CRM, BI existente in RBC
  • Intocmeste lista de activitati ce trebuiesc intreprinse pentru bunul mers si finalizarea implementarii sistemelor interne

Cerinte/Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare, de preferat profil Real/Tehnic
  • Experienta in administrare sisteme IT/ERP, CRM, BI
  • Sa detina abilitati tehnice: capacitatea de a invata sistemele informatice existente in RBC
  • Capacitati de organizare, atentie la detalii, abilitati de coordonare
  • Abilitati excelente de comunicare scrisa si orala
  • Sa fie capabil sa lucreze in echipa
  • Gandire orientata spre client