Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Responsabilitati:

Configureaza noi sisteme de calcul in conformitate cu standardul firmei;

Asigura suport IT utilizatorilor din reteaua locala;

Administreaza si configureaza echipamente de retea;

Supravegheaza buna functionare a firewall-ului, antivirusului si conexiunii la Internet;

Supravegheaza buna functionare a VPN-ului / servere Windows;

Baze de date: instalare configurare servere mysql/mariadb, oracle sql, mssql, import/export db, creare si administrare useri, securizare, asistenta tehnica utilizatorilor;

Cerinte:

Prezenta zilnica la locul de munca: Luni-Vineri

Cunostinte avansate de infrastructura de retea si rutare;

Cunostinte avansate pentru toate sistemele de operare Microsoft – workstation si server;

Cunostinte avansate de integrare Office, in special Office365 si Cloud;

Cunostinte generale de Linux si WEB;

Cunoasterea obligatorie a limbii engleze

Oferta (bonusuri, beneficii):

- mediu de lucru modern si profesionist

- remuneratie motivanta

- posibilitate de a lucra într-o echipă dinamică, tânără

  • Interviu online
  • Programul de lucru este de LUni-Vineri de laminute pauza de masa