Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

4 Strada Fabricii, Sibiu

Salariu brut pe luna

500 - 800 €

Cerinte:

- cunostinte dezvoltare si intretinere pagini web – conditie obligatorie

- cunostinte retelistica

- cunostinte de depanare hardware si software a PC-urilor

Responsabilitati:

- dezvoltare si intretinere pagina web a societatii si ale societatilor din grup

- administrare baza de date
- mentenanta retea calculatoare, internet/telefonie
- mentenanta calculatoare, multifunctionale
- realizare back up pentru servere si statii

- verifica in mod constant functionarea in parametri normali a sistemelor IT
- tine evidenta echipamentelor IT si licentelor software

- ofera suport utilizatorilor, local si/sau remote

- menţine relaţiile cu furnizorii de internet şi telefonie
- implementare politici de securitate pentru utilizatori si date
- aprovizionarea cu elemente consumabile specifice echipamentelor etc.

Anuntul este valabil doar pentru judetul Sibiu.