Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București; Mioveni

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Participa la Campaniile bugetare (decembrie-februarie ), punand la dispozitie rapoarte legate de buget;
  • Actualizeaza rapoartele in functie de modificarile care pot surveni (modificari de ordin organizatoric, geografic, etc), gestionand tabelele MASTERDATA si extractiile in Business Object;
  • Livreaza rapoartele la timp, asigurandu-se ca nu sunt erori;
  • Contribuie la performanta economica a ingineriei prin gestionarea rapoartelor cerute de Directiile Client -Comercial, Financiar, Industrial.

Candidatul ideal:

  • Absolvent al unei institutii de invatamant superior, cu specializare in domeniul economic, informatica de gestiune sau inginerie;
  • Competente lingvistice: franceza si engleza nivel mediu/avansat conversational;
  • Competente bune MS Office (Excel, Power Point, Word) cu inclinatii informatice;
  • Cunostinte utilizare a unor aplicatii precum SAP, Spotfire si Bussiness Object;
  • Disponibilitate pentru misiuni in Franta (aprox. 1 sapt la 3 luni);
  • Aptitudini personale: capacitate de analiza si sinteza, autonomie, lucru in echipa, organizare si planificare a activitatilor, flexibilitate, capacitate de lucru in transvers, initiativa.