Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Gherăești

Se recruteaza si din

Piatra Neamț

Pensiunea Castelul Rosu, cauta administrator - de preferat familie.

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- capacitatea de gestionare a unei echipe;
- capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;
- experienta pe o pozitie similara;
- organizat, atent la detalii;
- dovada de implicare, seriozitate.

Responsabilitati :

- organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea din pensiune/restaurant;
- supervizeaza activitatea persoanelor din subordine;
- verifica stocurile de alimente, bauturi si alte materiale specifice activitatii, a calitatii si integritatii acestora;
- se asigură că preparatele comercializate îndeplinesc toate criteriile stabilite.

Descrierea companiei

Pensiunea Castelul Rosu este situata in Tetcani, com. Gheraesti, are 10 camere si un restaurant cu capacitatea de 50 locuri. Oferim conditii foarte bune de munca si cazare gratuita in cadrul pensiunii.