Adresa/ adresele jobului

Dumbrava Roșie

Se recruteaza si din

Piatra Neamț, Săvinești, Izvoare, Roznov

Suntem o echipa tanara, in crestere, ce administreaza  vanzarea de lacuri, vopsele, materiale abrazive, adezive si consumabile pentru industrie, in general. Suntem reprezentanti zonali in jud Neamt, Bacau si Iasi pentru produsele Azur, Klingspor si Tesa si acoperim aceste trei judete prin agenti de vanzari si reteaua de distributie, iar restul tarii prin magazinul online. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa care urmareste succesul si corespunzi cerintelor jobului, asteptam cv-ul tau cu interes. Avem nevoie de un coleg/colega.

Cerinte:

- Nivel limba romana: scris / vorbit excelent;
- Absolvent de studii medii sau superioare;
- Experienta minima 6 luni - 2 ani in campul muncii;
- Cunostinte de lucru cu pachetul Microsoft Office - Excel obligatoriu;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Experienta de lucru cu diverse aplicatii web based;
- Experienta de lucru cu platforma Magento;
- Reprezinta avantaj experienta de lucru cu produse consumabile pentru industrie, in special a lemnului (lacuri, vopsele, abrazive, adezivi, electrozi, burghie, etc);

-Reprezinta avantaj experienta in administrarea campaniilor Adwords si Facebook;

-Reprezinta avantaj  experienta in administrarea unei pagini de facebook;

Responsabilitati:

- Testare functionalitati platforma;
- Raportarea rezultatelor otinute in urma testarilor;
- Adaugare de produse in site (poze si descrieri);
- Comunica cu responsabilul de dezvoltare web pentru diversele disfunctionalitati intalnite;
- Vine cu propuneri legate de imbunatatirea functionalitatilor siteului;

-Primeste si confirma comenzile venite telefonic sau pe site, factureaza si intocmeste documentele de livrare si urmareste livrarea expeditiilor si incasarea rambursurilor

NU este un job care cere cunostinte de programare!
NU este un job de call center sau care sa presupuna ambalarea comenzilor , etc.

Beneficii

- Laptop si telefon de serviciu

- Transport asigurat pana in Dumbrava Rosie cu masina noastra

- Salariu motivant