Administrator imobil si menajera (familie)

menajera - administrator

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Comuna Snagov

Candidatul ideal

Profilul candidatului ideal:
Absolvent de liceu sau scoala vocationala;
Experienta in domeniu
Spirit organizatoric, capabil de a indeplini sarcini multiple;
Permis categoria B- pt administrator (de preferabil)
Politicos, discret, flexibil si capabil sa se adapteze usor la situatii noi.

Descrierea jobului

Angajez familie pentru ocuparea posturilor de administrator imobil si menajera (de preferabil familie) pentru Resedinta la Snagov, judetul Ilfov. Conditii foarte avanatajoase: se asigura contract individual de munca, cazare , salariul 5000 lei NET+ BENEFICII, 5 zile libere/ luna.
Cerinte pt doamna (curatenie):
- sa mentina Resedinta curata si in ordine;

Cerinte pt domnul (administrator):
- sa mentina curtea resedintei curata si in ordine;
- sa schimbe becurile atunci cand sunt arse;
- sa intretina animalele din curte (caini, pisici);
- sa intretina piscina (vara);
- sa ajute gradinarul la curatenia gradinei Resedintei si a spatiului inconjurator atunci cand este nevoie;