Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1200 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Profilul candidatului ideal:
Absolvent de liceu sau scoala profesionala
preferabil permis categoria B

Descrierea jobului

Angajez familie pentru ocuparea posturilor de administrator imobil si menajera (de preferabil familie) pentru Resedinta la Snagov, judetul Ilfov. Conditii foarte avanatajoase: se asigura contract individual de munca, cazare , salariul 5000 lei NET+ BENEFICII,

Cerinte pt doamna (curatenie):

- sa mentina Resedinta curata si in ordine;

Cerinte pt domnul (administrator):

- sa mentina curtea resedintei curata si in ordine;

- sa verifice functionalitatea corespunzatoare a echipamentelor tehnice din cardul Resedintei;

- sa supravegheze echipele de muncitori pt diverse lucrari (reparatii, amenajari), atunci cand este nevoie;

- sa execute mici reparatii gospodaresti

- sa intretina animalele din curte (caini, pisici);

- sa intretina piscina (vara);

- sa  execute activitati de gradinarit