Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

LOCATIA POSTULUI: Bucuresti – Departament Comercial business ulei

 ROLUL POSTULUI:

Urmarirea executarii in bune conditii a contractelor de vanzare ulei catre IKA (International Key Accounts).

 RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

Planificarea livrarii comenzilor;

Urmarirea executarii in bune conditii a livrarilor de marfa de pe contractele pe care le gestioneaza;

evidenta contractelor, comenzilor si facturilor pentru clientii arondati;

Intocmirea de rapoarte periodice in conformitate cu procedurile si politicile companiei;

Intocmirea de analize de vanzari specifice.

CERINTE:
Studii economice

Experienta in executarea contractelor de vanzare (experienta anterioara in Retail constituie un avantaj)

Competente utilizare PC (pachet Office, Excel nivel avansat);
Rezistenta la lucru sub presiune

Disponibilitate pentru program prelungit

Rigurozitate si dinamism

Bune competente de comunicare

Atitutide pozitiva si initiativa

OFERTA:
1. Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si experienta profesionala.
2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari companii producatoare de ulei vegetal din Romania ()