Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

LOCATIA POSTULUI: Bucuresti – Departament Achizitii inputuri (seminte, pesticide, ingrasaminte)

 ROLUL POSTULUI:

Intocmirea necesarului de marfa, urmarirea executarii contractelor de achizitii si a livrarilor de marfa catre clienti.

 RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

Preluarea comenzilor de marfa de la reprezentantii de vanzari arondati;

Introducerea comenzilor in sistemul CRM;

Urmarirea executarii in bune conditii a comenzilor de aprovizionare cu marfa;
Organizarea livrarilor de marfa conform comenzilor centralizate;
Urmarirea stocului de marfa;
Urmarirea facturarii marfii livrate catre clienti;
Intocmirea de rapoarte periodice in conformitate cu procedurile si politicile companiei.

CERINTE:
Studii economice

Experienta in executarea contractelor de achizitii/vanzari si gestiune constituie un avantaj

Competente utilizare PC (pachet Office Excel avansat);
Rezistenta la lucru sub presiune

Disponibilitate pentru program prelungit

Rigurozitate si dinamism

Bune competente de comunicare

Atitutide pozitiva si initiativa

OFERTA:
1. Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si experienta profesionala.
2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari companii din industria de agribusiness dsi productie ulei vegetal din Romania.