Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Cerintele postului:

  • Studii medii sau superioare;
  • Experienta anteroara in activitatea cu numerar- minim 6 luni;
  • Cunoasterea mediului economic si bancar local;
  • Cunostinte de operare calculator - word, excel - nivel mediu;
  • Buna abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii;
  • Responsabilitate;
  • Orientare catre client;
  • Orientare catre rezultate.

Constituie avantaj:

  • Experienta in domeniul bancar - minim 6 luni

Atributii si responsabilitati:

  • Participa la realizarea obiectivelor de vanzari;
  • Cunoaste si promoveaza produsele si serviciile standard ale Bancii si realizeaza vanzari incrucisate oferind informatii complete legate de acestea;
  • Efectueaza toata gama de operatiuni cu si fara numerar pentru client;
  • Asigura desfasurarea in bune conditii a decontarii intra si interbancare, ca urmare a dispozitiei clientului, date prin instrumentele de plata utilizate.

Daca doriti sa va alaturati Echipei Patria Bank si indepliniti conditiile mentionate, va invitam sa aplicati pentru postul de Administrator cont in cadrul Agentiilor Alba Iulia, Braila, Constanta, Sibiu si Targu Mures.

Doar candidatii selectati pe baza CV-urilor transmise vor fi contactati.