Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Responsabilități:

  • Supraveghează si asigura condițiile de asigurare a calitatii in centrul de dializa
  • Îndeplinește sarcinile si obiectivele definite în documentația de asigurare a calitatii;
  • Evaluează procesele de suport furnizate de terți;
  • Participă la activităţile administrative privind pacienţii trataţi în Centrul de Dializa alături de personalul medical, inclusiv gestiunea si raportare numarului de tratamente;
  • Participă la activităţile administrative ale Centrului de Dializa;
  • Supraveghează organizarea programelor, păstrarea contactului şi primirea vizitelor de protocol;
  • Supraveghează asigurarea necesarului de materiale pentru tratarea pacienţilor (calculul materialelor necesare, emiterea comenzilor, organizarea transportului, a depozitării) alături de Departamentul medical;
  • Procesează datele pacienţilor in vederea raportărilor către autoritati (CNAS, CJAS, DSP, RRR etc.) sau intern in bazele de date ale companiei;
  • Pastrează legatura la nivel cu organele locale ale statului (CJAS, DSP, ITM etc.) pentru buna desfășurare a activității centrului;
  • Organizează furnizarea datelor şi inventarelor către sediul societăţii şi către autorităţile Legale;
  • Răspunde de managementul costurilor aferente Centrului de Dializa administrat;
  • Supraveghează şi controlează plasarea comenzilor, a recepțiilor in conformitate cu contratele încheiate.

Cerințe:

  • Studii superioare
  • 5 ani experiența in activitatea de coordonare, administrare, negociere
  • 3 ani experiența in activitatea de management operațional
  • Cunoștințe operare calculator: MS Office, Lotus Notes, sisteme ERP (de preferat MS Dynamic Navision)
  • Cunoștințe avansate limba engleza
  • Carnet de conducere categoria B

Ce oferim:

  • Mediu de lucru stabil, la standarde internaționale;
  • Salariu competitiv și beneficii adaptate pieței;
  • Echipă unită, profesionistă;
  • Unelte de lucru moderne;
  • O companie multinațională cu o experiență de peste 175 de ani, cu o puternică amprentă pozitivă în piața românească.