Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Candidatul ideal

- experienta de minim 2 ani in turism
- foarte bune cunostinte de contabilitate primara
- abilitati foarte bune de comunicare
- abilitati organizatorice, initiativa, seriozitate
- responsabilitate, eficienta
- disponibilitate pentru coordonarea permanenta a activitatii unei echipe
- obligatoriu disponibilitate deplasare/relocare in perioada aprilie-septembrie
- permis categoria B

Descrierea jobului

- asigura coordonarea activitatii din locatia turistica
- se implica activ in functionarea optima a tuturor serviciilor astfel incat sa fie respectate standardele calitative asumate
- monitorizarea cheltuielilor si respectarea bugetului alocat
- supravegherea activitatii de aprovizionare cu produse alimentare si nealimentare
- urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor si rezolvarea prolemelor ocazionale
- intocmirea documentelor primare financiar-contabile
- coordonarea personalului din subordine
- subordonat Directorului general