Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Te aşteptăm în echipa noastră dacă:

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă unită
Eşti o persoană pozitivă, prietenoasă, responsabilă și organizată
Îți place să fii gazdă și să întâmpini cu un zâmbet primitor vizitatorii

Știi să comunici cu cei din jur pentru realizarea în mod plăcut a activităților

Știi să îți prioritizezi activitățile și îți place să găsești soluții eficiente

Cunoști limba engleză cel puțin la nivel conversațional

Ai cunoștințe bune de operare ȋn Word și Excel

Ai experiență de cel puțin un an într-o poziție ce implică relaționarea cu clienții

Descrierea jobului

Ce vei face aici

Vei fi o persoană de legatură importantă în sistemul de transmitere de informații și de comunicare internă și externă a companiei
Vei fi prima persoană care intră în contact cu vizitatorii și vei reprezenta compania în orice interacțiune

Vei asigura protocolul întâlnirilor cu clienții

Te vei implica în organizarea evenimentelor companiei

Vei gestiona relația cu furnizorii și vei discuta condiții contractuale cu aceștia, asigurând aprovizionarea biroului

Vei realiza diferite rapoarte necesare desfășurării activității

Vei îndosaria și gestiona diferite documente aferente activității tale

Vei colabora cu cei doi colegi din departamentul adminsitrativ pentru asigurarea bunei funcționări a biroului

Vei interacționa cu întreaga echipă pentru livrarea serviciilor la standardele asumate

Vei găsi la noi persoane cu experiență, care te vor ajuta să te dezvolți ca profesionist, și colegi prietenoși și deschiși, cărora le place să găsească împreună soluțiile cele mai bune pentru a rezolva provocările

Vei beneficia de:
- un salariu corelat cu experiența și cunoștințele
- tichete de masă de 15 RON/tichet
- decontarea abonamentelor de RATB și Metrorex
- asigurare de sănătate sau abonament la clinica medicala
- un spatiu de lucru placut
- participarea la cursuri de dezvoltare personală
- posibilitatea de a te dezvolta ca profesionist și de a avansa în cadrul echipei către un alt departament

Descrierea companiei

Ne desfăşurăm activitatea în domeniul serviciilor de contabilitate, consultanta, audit, salarizare şi administrare de personal şi ne place să fim un partener de încredere pentru clienţii noştri.
Am început activitatea în, iar în prezent oferim servicii unui număr de peste 250 de companii românești și străine.

  • Interviu online
  • Ce te-a atras la acest anunt? Multumesc pentru raspuns si mult succes in gasirea jobului potrivit tie!