Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Iti doresti o provocare, o apreciere si o salarizare pe masura? Atunci vino in echipa noastra!
Konica Minolta iti ofera sansa de a te alatura unei echipe de peste 30000 de profesionisti din intreaga lume, care dezvolta continuu tehnologii si produse destinate capturii, prelucrarii si reproducerii imaginilor, esentiale in domeniul comunicatiei digitale.

Responsabilitati:
Emitere facturi şi arhivare documente;
Urmărire derulare contracte de servicii;
Raportari catre management;

Cerinte:
Experienta in domeniul administratiei, gestiune, logistica;
Cunoștinte bune de operare MS Word, MS Excel;
Cunosterea limbii engleze;
Spirit de echipa;
Atitudine pozitiva;
Abilitați de comunicare.

Se ofera:
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, intr-o echipa de profesionisti;
Training-uri periodice;
Bonusuri si premii in functie de rezultatele obtinute.