Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Ametist Studio, studio de videochat de top din Bucuresti, angajeaza Administrator Videochat (sef de tura).
Se adreseaza doar persoanelor de sex feminin!

Cerinte:

● aspect fizic placut, varsta 22-35 ani, sex feminin;
● limba engleza la un nivel mediu spre avansat;● experienta in videochat, ca model, admin sau trainer;
● seriozitate si punctualitate.

Responsabilitati:

● suport model;
● training modele;
● programarea interviurilor cu modelele noi;
● sustinerea interviurilor, selectia si angajarea modelelor;
● creare fotografii administrative;
● creare conturi de model si completare profiluri conform specificatiilor;
● aplicarea regulamentului de ordine interioara;
● crearea rapoartelor zilnice sau periodice.

Se ofera pachet salarial competitiv, format din salariu fix si nivele de bonusuri in functie de
performanta turei de care se ocupa adminul, bonusuri ce pot dubla cu usurinta salariul.