Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

420 - 600 €

Ador Mobila angajaza Adjunct Sef Atelier Mobila!

 Candidatul ideal:

- experienta minima in productie de 3-5 ani

- cunostinte Autocad 2D reprezinta avantaj

- bune abilitati de utilizare a calculatorului- program Excel

- cunostinte aprofundate in constructia de mobilier

- cunostinte aprofundate in relizarea diagramelor de taiere:  de la proiect - la piese debitate si accesorii

- abilitati de comunicare

- posesor carnet conducere categoria B

Responsabilitati principale :

- analiza proiectelor primite de la departamentul proiectare si gasirea de solutii tehnice in situatii atipice

- realizarea diagramelor de taiere

- urmarirea lucrarilor si a termenelor

- comandarea accesoriilor si urmarirea gestiunii interne

 Persoana motivata si ambitioasa, cu rezultate, se va bucura de perspective profesionale foarte bune.

Beneficii:

- salariu atractiv

- stimulente in functie de performante

- asigurare medicala

In prezent avem doua magazin in Brasov venind in intampinarea clientilor cu modele inedite de mobilier la comanda. Materialele utilizate cel mai des sunt PAL-ul, MDF-ul si lemnul masiv. Daca esti interesat contacteaza-ne!