Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Activitate Secretariat (21 decembrie 2018 – 7 ianuarie 2019)

Zile libere: 25 si 26 decembrie, 1 si 2 ianuarie. Nu se lucreaza in weekend

Program: Luni - Joi: 08:30 - 18:00 (o ora pauza de masa), Vineri: 08:30 - 14:30 (fara pauza de masa)

Locatie: zona PIATA VICTORIEI

Plata: circa 100 lei net/zi

RESPONSABILITATI:

  • primeste si transmite toata corespondenta primita prin fax, mail, posta etc, o inregistreaza, o selecteaza si o transmite catre destinatari, conform procedurilor
  • realizeaza diverse lucrari si activitati specifice de secretariat: corespondenta, tehnoredactari, traduceri, interpretari, material documentar, multiplica materiale etc
  • primeste vizitatori, colaboratori, parteneri de afaceri, etc
  • intocmeste corespondenta comerciala catre partenerii firmei
  • intocmeste procese verbale de sedinta si realizeaza arhivarea acestora

CERINTE:

  • cunostinte operare PC
  • limba engleza: scris, vorbit, inteles
  • limba spaniola constituie un avantaj
  • bun organizator
  • rezistenta la stress
  • abilitati de comunicare