Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

490 - 550 €

Dorim extinderea echipei cu o persoană, de preferat de sex masculin, pentru activitate office în municipiul Suceava

Cerințe:

  • Absolvent de studii superioare, cu sau fără licență;
  • Cunoștințe foarte bune de Microsoft Office (Word, Excel) și navigare pe internet;
  • Cunoștințe medii de limba engleză;
  • Abilitatea de a scrie corect în limba română;
  • Competențe de comunicare scrisă și orală;
  • Persoană comunicativă, organizată, responsabilă, orientată spre rezultate și atentă la detalii;
  • Abilitatea de a învăța lucruri noi.

Responsabilități:

  • Preluarea corespondenței electronice, culegerea informațiilor de pe internet sau prin telefon de la terți/colaboratori, actualizarea draft-urilor, transmiterea documentelor în format electronic;
  • Actualizarea bazei de documente;
  • Comunicarea într-un mod profesionist și diplomat cu partenerii de business și colaboratorii, precum și asigurarea optimă a circuitului informațiilor și a documentelor;
  • Elaborarea și redactarea rapoartelor, analizelor specifice, documentelor și situațiilor solicitate de angajator;
  • Activități administrative.

Oferta postului:

Mediu de lucru plăcut în echipă mică, posibilități de învățare și dezvoltare personală.

Cei interesati sunt rugati sa aplice pana pe data de 15