Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Hărman

Se recruteaza si din

Brașov

Cu o experienţă de peste 160 de ani in domeniu şi o pasiune pentru cusătura perfectă, echipa AMANN ROMANIA, membră a Grupului German AMANN, unul dintre cei mai mari producători de aţă de cusut şi aţă de brodat din lume recrutează un achizitor tehnic pentru fabrica din Hărman, Braşov.

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniu de minim 1 an;
Studii superioare;
Cunostinte de operare Microsoft Office, cunostinte de SAP – modul Aprovizionare (preferabil);
Capacitate de lucru in echipa ,organizare si planificare;
Utilizare la nivel avansat a limbii engleze.

Responsabilitati:

Creaza in SAP comenzile de aprovizionare pe baza comenzilor primite;

Urmareste si gestioneaza comenzile create in SAP;

Intretine relatia cu furnizorii interni si externi existenti;

Solicita oferte pentru diverse produse de la furnizorii existenti sau noi, compara ofertele si decide in favoarea celor mai avantajoase.

Se ofera:

 Mediu placut de lucru, alaturi de o echipa de profesionisti;
 Salariu atractiv;
 Prime anuale de sarbatori;
 Bonuri de masa;
 Card servicii medicale Basic Regina Maria;
 Transport asigurat;
 Training initial si periodic.

Asteptam cu interes CV-ul tau!