Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1200 €

Descrierea jobului

Achizitor/buyer/asistent comercial pentru produse parafarmaceutice si puericultura mica

Candidatul ideal

- gestioneaza contractele cu furnizorii
- monitorizeaza stocurile si vanzarile
- urmareste si analizeaza competitia din piata (preturi, categorii de produse oferte)
- urmareste implementarea proiectelor aflate in derulare
- se va implica in realizarea activitatilor de marketing si a dezvoltarii de produse noi - product development
- colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate
- identifica posibili furnizori noi
- se ocupa de procesul de inregistrare al produselor introduse pe piata

Oferim:
- bonuri de masa
- decontarea transportului pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei
- posibilitatea de a lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii de succes
- integrare intr-o echipa tanara si dinamica
- acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera
Se asigura transportul personalului cu microbuzul companiei de la statia de metrou Jiului.
Locatie: Strada Macului,Chitila, Ilfov. Program lucru - Luni - Vineri

  • Interviu online
  • Se asigura transportul personalului cu microbuzul companiei de la statia de metrou Jiului. Sediul firmei se alfa la aproximativ 10 minute de mers cu masina, pe strada Macului, Chitila, Ilfov. Va este convenabila locatia?