Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 900 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

VEȘTI BUNE! A&I CONSULTING ÎȘI MĂREȘTE ECHIPA!

Iată ce trebuie să știi:

CERINŢE:

  • Experienta în domeniul administrării de personal.
  • Studii superioare finalizate.
  • Atestat de inspector resurse umane
  • Cunoştinţe de operare in SAGA.
  • Cunoştinţe solide de legislaţie a muncii
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat
  • Capacitatea de a gestiona un portofoliu de clienti.
  • Experienţa în cadrul unei firme de contabilitate reprezintă un avantaj.

RESPONSABILITĂŢI:

ADMINISTRARE PERSONAL

  • Completarea la zi a registrului de evidenta a salariatilor .
  • Intocmirea, verificarea si inregistrarea actelor aferente dosarelor de personal.
  • Redactarea si inregistrarea actelor privind modificarea sau incetarea contractelor individuale de munca.
  • Completarea si actualizarea informatiilor privitoare la persoanele aflate in intretinere.
  • Eliberarea adeverintelor necesare salariatilor.
  • Intocmirea situatiei locurilor de munca vacante si depunerea acesteia la AJOFM Cluj

SALARIZARE

  • Preluarea si verificarea documentelor primare (fise de pontaj, certificate, decizii).
  • Intocmirea statelor lunare de plata, calcul salarii, indemnizatii si alte drepturi de natura salariala.
  • Intocmirea si depunerea declaratiilor lunare, conform legislatiei in vigoare.
  • Redactarea, inregistrarea si comunicarea statelor de salarii
  • Completarea informatiilor privind zilele de concediu efectuate (concediu de odihna, medical, fara plata)

BENEFICII OFERITE:

Pe lângă un mediu plăcut de lucru, vei avea posibilitatea de a acumula în mod continuu informații noi în domeniu, alături de o echipa care te va susține în procesul tău de dezvoltare profesională şi personală.
În plus, oferim tichete de masă pentru fiecare zi lucrată, bonusuri cu ocazii speciale, precum și bonusuri anuale.