Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Maior Gheorghe Șonțu, București

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

800 €

Implica-te alaturi de noi, in proiecte din industria bancara si telecom!

Cerinte:
Absolvent de ASE (preferabil Cibernetica) sau inginerie (preferabil Automatica sau Electronica);
Cunostinte avansate de MS Office;
Modelare UML (procese) nivel incepator;
Engleza, nivel avansat;
Abilitatea de a lucra cu supervizare minima;
Abilitati de prezentare, vanzare.

Responsabilitati:

Lucreaza cu echipa de business si echipa de dezvoltare pentru a defini, analiza problemele si a le alinia cu soluțiile tehnice;
Sa mentina si sa actualizeze procesele de business existente, pe baza noilor cereri de la client;
Verifica acuratetea datelor, calculelor, precum si continutul/formatul rapoartelor;

Oferta:
Salariu motivant;
Card de sanatate;
Specializare in modelarea proceselor de business in banci si telecom;
Cursuri de pregatire.