Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Se recruteaza si din

Sibiu

Medlife angajeaza Account Manager .

Responsabilitati
- Dezvolta portofoliul de clienti prin cresterea numarului de clienti noi
- Promoveaza o imagine pozitiva a companiei in relatia cu clientii si prospectii contactati in activitatea pe care o desfasoara in fiecare zi
- Gestioneaza portofoliul de contracte
- Raspunde de atingerea targetului lunar/anual de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite in cadrul departamentului de vanzari

Cerinte
- Studii superioare finalizate
- Experienta in domeniul vanzarilor directe, la nivel corporate (business to business)
- Cunostinte de operare PC (Internet, MsOffice)
- Excelente abilitati de comunicare, relationare interpersonala si negociere
- Capacitate de organizare a activitatii individuale
- Cunostinte limba engleza nivel conversational
- Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa
- Permis de conducere categoria B

Beneficii
-Posibilitate de dezvoltare a carierei in cadrul celui mai mare operator national de servicii medicale
-Mediu de lucru profesionist
-Posibilitatea de evolutie profesionala
-Salariu motivant + bonus conform performantelor + bonuri de masa + beneficii medicale + discount-uri la partenerii Medlife
-Instrumente de lucru conform necesitatilor postului (laptop, masina si telefon de serviciu)