Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Responsabilități:

       Realizarea de masuratori specifice (3D)

       Realizarea de  masuratori utilizand echipamente de masurare de precizie (masuratori optice –OGP,subler,ceas comparator,).

      Elaborarea rapoartelor de masurare pentru componentele planificate

      Elaborarea programelor pentru masinile de masurat 3D ;
      Verificarea si controlul pieselor prin folosirea tehnicilor specifice 3D;

      Participarea la pregătirea documentațiilor pentru validări-omologari

    Cerinte:

    Studii tehnice

    Cunostinte desen tehnic

    Notiuni software CAD (CATIA, etc)-avantaj

    Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu

    Operare PC

Beneficii

  • Tichete de masa;
  • Masa calda asigurata in cantina din cadrul fabricii;
  • Transport gratuit;
  • Mediu de lucru curat;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala

Descrierea companiei:

      De'Longhi este o companie italiana producătoare de aparate electrocasnice. De'Longhi este prezenta și în România, din anul 2012, prin fabrica din Jucu.
      Cei peste 100 de ani de istorie De’Longhi reflecta determinare si inovatie, elemente pe care angajatii nostri le folosesc pentru a sustine compania, in recunoasterea acesteia pe piata ca brand de incredere, orientat catre client.

      Suntem incantati de interesul dumnavoastra pentru De’Longhi si va invitam sa ne cunoastem mai bine.