VV Telestar International Group SRL

5.00 din 1 rating

București, România

Te invitam in echipa noastra!

Experienta nu este obligatorie, trebuie doar sa ai o atitudine pozitiva si o dorinta continua de a invata si de a discuta cu clientii.

Candidatul ideal

Să fii bun comunicator în limba română, entuziast, calm, ambițios, să ai atitudine pozitivă și să îți placă să comunici la telefon;
Să relaționezi usor cu oamenii, să fii empatic și onest, să îți placă să lucrezi în echipă, să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi;
Să fii orientat către client, să fii sensibil la nevoile sale și atent la detalii;
Să ai cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online;
Experiența în vânzări constituie un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu.

Descrierea jobului

Să promovezi produsele și serviciile companiei, oferind informații relevante și corecte;
Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți, să înregistrezi comenzile clienților, să te asiguri că ai clienți mulțumiți;
Să urmărești în tot ce faci calitatea și realizarea target-ului stabilit;
Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare personală.

Ce oferim

Salariu motivant și bonusuri de performanță;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Echipă în formare, șanse reale de dezvoltare și promovare în cadrul companiei;
Evaluare corectă a activității tale și coaching pentru dezvoltare personală și profesională;
Atmosferă de lucru plăcută, mediu prietenos unde încurajăm creativitatea propice performanței;

Locația se află la 2 minute de stația de metrou 1 Mai.

Dacă vrei să ni te alături, te așteptăm să ne cunoaștem.

Aceasta companie nu are joburi disponibile momentan.