TOP INVEST COM S.R.L.

Bistrița, România

semnatura

             FISA POSTULUI

MANAGER PRODUS AURATON

Responsabilitati:

- Prezinta si promovează produsele comercializate in conformitate cu standardele si politica comerciala a companiei;

- Menţine şi dezvoltă relaţia cu clienţii actuali prin vizite de lucru la sediul acestora;

- Identifica si contacteaza potentiali clienti noi in vederea largirii portofoliului de clienti;

- Prospectează piaţa comercială în zona teritorială alocată;

- Negociaza si urmareste derularea contractelor comerciale cu clienţii, respectarea condiţiilor contractuale;

- Urmăreşte vânzările către clienţi precum şi încasările de la aceştia;

- Prezintă raportul de activitate superiorilor ierarhici şi stabileşte împreună cu aceştia strategii de creştere a vânzărilor şi mărirea numărului de clienţi;

- Întocmeste baza de date cu firmele din zona arondata;

Cerinte:

Candidatul potrivit pe care il cautam in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:

- experienta in vanzari ( DOMENIUL INSTALATIILOR TERMO-SANITARE constituie avantaj )

- cunoasterea generala a pietei  (MAGAZINELE CU SPECIFIC TERMO-SANITARE constituie avantaj)

- disponibilitate de a-si desfasura activitatea in zonele alocate

- abilitati sporite de persuasiune, comunicare si negociere,orientare catre client, persoana optimista;

- abilitatea de a acumula detalii tehnice si de a le transmite;

- ambitios si dinamic, organizat, responsabil;

- masina personala ( tu ai cel mai bine grija de ea, noi platim combustibilul, intretinerea ei si nu numai ! )

Ce oferim:

- ceea ce ne dorim cu totii, sa fim retribuiti in functie de performanta noastra, de efortul si munca depusa

Descrierea companiei:

- producator polonez de termostate si controlere de temperatura marca AURATON

Daca te regasesti in descrierea de mai sus, aplica si hai sa ne cunoastem!

Nu sunt joburi de la acest angajator inca.