TELROM COMMUNICATIONS IASI

0.00 din 0 ratinguri

Iași, România

Aplica Urmareste

Candidatul ideal

-abilitatea de a lucra la inaltime;

-curs autorizat de alpinist utiliar absolvit sau cu disponibilitatea de a participa la instruire in cadrul companiei;
-rezistenta la lucru in conditii de stres;
-capacitate de lucru in echipa;
-rezistent la frig si caldura;

-persoana dinamica;

-seriozitate, tenacitate;
-disponibilitate pentru deplasari 100% din programul de lucru.

-permis de conducere (B) este un plus, dar nu este obligatoriu;

-absolvent de liceu.

Descrierea jobului

Responsabilitatile variaza in functie de specificul fiecarei lucrari in parte, acestea fiind atribuite in mod direct de catre coordonatorul de lucrare.

-instalarea echipamentelor de telecomunicatii 2G/3G/4G/MW;
-instalare cabluri si antene de RF/MW;
-instalare confectie metalica;
-responsabil de manipularea materialelor/echipamentelor.

Beneficii:
-mediu dinamic si placut;
-pachet salarial atractiv;
-training-uri, certificari, perspective de promovare;

-in cazul deplasarilor lungi care conduc la depasirea programului de lucru, angajatii beneficiaza de diurna.

Descrierea companiei

Specificul de activitate al Telrom Communications consta in instalarea si intretinerea de echipamente de comunicatie mobila. Lucrarile se desfasoara pe locatiile beneficiarilor, acestea fiind site-urile de telefonie mobila de pe raza judetelor Iasi, Suceava, Botosani, Vaslui si Neamt.