SNACK-TRADE SRL

4.13 din 8 ratinguri

Iași, România

Contacteaza Urmareste

Compania SNACK-TRADE SRL este unic distribuitor al produselor BANZAI in Romania, detine locul 1 pe vanzari in Republica Moldova, activand de 10 ani pe piata moldoveneasca si isi extinde activitatea in judetele: Iasi, Suceava, Vaslui, ;

Candidatii energici, entuziasti si bine organizati in cadrul unei echipe sunt incurajati sa aplice si sa devina membrii echipei noastre.

Oferim oportunitati uriase de dezvoltare!

Cerinţe :
-Experienta in vanzari nu este necesara;
-Abilitati de negociere, comunicare;
-Capacitatea de planificare si organizare;
-Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultat, atent la detalii;
-Detinator permis de conducere categoria B.

- Dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata;

- Vizitarea periodica a clientilor pentru promovarea produselor, formarea comenzii si verificarea stocului.

Responsabilităţi:
-Raspunde de realizarea obiectivelor de vanzari si promovarea produselor companiei
-Raspunde de incasarea creditelor acordate clientilor.

Beneficii
1. Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale (salariu fix +bonus de
performanta),tichete de masa si posibilitatea de a participa la diverse programe de instruire;

2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune

3. Posibilitati reale de dezvoltare a carierei pe termen lung in cadrul companiei

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord de acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.