Cauta job
Titlu job, cuvant-cheie sau nume companie
In Oras / Judet / Tara

SELF TRUST CONSULTING S.R.L.

4.33 din 6 ratinguri

Bulevardul Chimiei, 2, Iași, România

Aplica Urmareste

Candidatul ideal

-Absolvent de studii superioare de profil economic

-Cunostinte de operare PC si Microsoft Office - nivel avansat

-Cunostinte de operare Soft de contabilitate Nexus - nivel avansat

-Cunostinte de contabilitate si fiscalitate - nivel avansat

-Abilități de comunicare și relaționare cu clientii

-Atenție la detalii

Descrierea jobului

-Inregistrarea tuturor operatiunilor financiar contabile pana la nivel de balanta de verificare in softul de contabilitate Nexus.

-Evidenta mijloace fixe si a obiectelor de inventar

-Evidenta furnizorilor si aclientilor

-Evidenta personal si salarizare

-Inregistrarea operatiunilor de casa si banca

-Intocmirea si depunerea declaratiilor si a situatiilor financiare anuale si semestriale.

Descrierea companiei

Membru al Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania (CECCAR) din 2001.

Avem peste 19 ani experienta in contabilitate si resurse umane.

Suntem mereu la curent cu noile reglementari ale legislatiei fiscale si financiar-contabile.

Avem experienta mai multor sisteme fiscale (clienti atat din Romania cat si din strainatate).

Suntem o echipa tanara, specializata in: contabilitate si fiscalitate, salarizare si administrare personal, servicii juridice.

Utilizam programul de evidenta financiar contabila Nexus.

Administram lunar un portofoliu de peste 150 clienti cu diferite domenii de activitate.