SC Safir94 Impex SRL

București, România

Infiintata in 1994, Bijuteria Safir apartine unei familii de bijutieri romani care impartasesc dragostea pentru frumos si rafinament.

Totul a inceput cu un mic atelier care s-a dezvoltat ulterior in prima fabrica de lantisoare din aur din Europa de Est si in 3 magazine aflate in Bucuresti, unde sunt vandute bijuteriile create in fabrica-atelier.

Angajam asistenta vanzari pentru magazinul nostru din complex Iris Titan Shopping Center.

Responsabilitati:

- promovarea si vanzarea bijuteriilor

- deruleaza activitatea de gestiune a produselor

- verifica preturile produselor si efectueaza incasarile corecte

- completeaza documente fiscale: facturi, chitante, etc

- incaseaza corect sumele aferente preturilor bijuteriilor

- rezolva sesizarile clientilor

Cerintele noastre:

- persoana organizata, cu initiativa si orientare spre client

- cunostinte de operare PC (word si excell)

- cunostinte medii de limba engleza

- pasionata de moda si bijuterii

- capacitate de asimilare si prelucrare rapida a informatiilor

- nefumatoare

- varsta minima: 25 ani

Beneficii:

- pachet salarial motivant ( salariu + bonuri de masa)

- training specializat despre bijuterii in cadrul magazinului

- mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara

Va rugam sa depuneti CV-ul cu o fotografie recenta.

Tipul jobului: Cu normă întreagă