SC ROMPAMEX SRL

Locatie

București, România

Descriere

Candidatul ideal

- persoana vesela, sociabila, prietenoasa,
- abilitati de relationare si comunicare cu clientul,
- prioritizare, managementul timpului si abilitati de organizare,
- flexibilitate in program,
- abilitati de lucru in echipa,
- deschidere de a lucra cu sisteme informatice si de telecomunicatii (tableta, Pc, smartphone),
- cunostintele in domeniul produselor naturiste constituie un avantaj,

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- prezinta, pomoveaza si vinde produsele naturiste in baza nevoilor clientului,
- stabileste, dezvolta si mentine relatiile cu clientii creandu-si un portofoliu de clienti personal,
- lucreaza in echipa oferind suport tuturor membrilor din magazin,
- ajuta in buna organizare a magazinului oferind sugestii de largire a gamei de produse si eficientizeaza stocul magazinului,
- se tine la curent cu cele mai bune practici si trenduri de promovare,
- arata proactivitate in dezvoltarea personala,

Ce punem pe masa:
- program de 8 ore, intr-un mediu placut, curat,
- pachet salarial motivant, bonuri de masa si alte beneficii,
- bonusuri de performanta (in functie de implicarea personala),
- posibilitate de promovare si dezvoltare profesionala.

Daca ati ajuns pana aici, ati dat dovada de curiozitate, interes, determinare si rezistenta, exact ceea ce cautam drept urmare va invitam sa aplicati si sa ne cunoastem mai bine!

Descrierea companiei

Naturescu este o afacere de familie in ale carui magazine gasesti peste 6000 de produse BIO, sanatoase, suplimente, remedii din plante medicinale, tatamente cosmetice si multe altele inca din 1999. Avem doua magazine si am lansat primul website de produse naturiste din Romania, care acum se afla in rebranding. Suntem in plina crestere si mizam ca magazinele noastre sa transmita ambianta armonioasa tipica unei familii care vrea sa satisfaca nevoile fiecarui membru.