SC Piscicola Salcioara SRL

Târgoviște, România

Sef ferma piscicola

Candidatul ideal:

  • studii de specialitate - piscicultura - acvacultura - medicina veterinara
  • cunostinte si experienta in cresterea, furajarea si tratarea pestilor (inclusiv puieti)
  • cunostinte in domeniul constructiei si mentenantei echipamentelor si instalatiilor utilizate in acvacultura
  • responsabil, muncitor, serios, ambitios, motivat de dorinta de a-si face treaba bine, de a obtine rezultate foarte bune
  • calitati de manager organizator, implicat, bun coordonator de echipa

 Descrierea jobului:

  • Desfasurarea activitatii de fermier piscicol, crestere puiet, populare, furajare, monitorizare crestere, pregatire pentru vanzare, procesare, ambalare.
  • supravegherea si monitorizarea functionarii corespunzatoare a intregului sistem
  • coordonarea echipelor de acvaculori din cadrul firmei

 Descrierea firmei angajatoare:

     Suntem S.C. PISCICOLA SALCIOARA SRL , cu sediul in jud. Dambovita, comuna Salcioara si avem ca obiect principal de activitate piscicultura/ acvacultura in ape dulci.